Transcom

Zarząd

TRANSCOM Sp. z o.o.

ul. Józefowska 81

40-145 Katowice

tel. +48 (32) 204 18 87

tel./fax: +48 (32) 201 65 36

office@transcom.pl

      

Prezes zarządu: Władysław Sobiech

Prokurent: Jolanta Sobiech

 

NIP 634-019-49-57        KRS 0000077323

ID Nr.: PL6340194957     Sąd Rejonowy Katowice

REGON 008119628          VIII Wydział KRS
                  GIOŚ E0017766WZ

            Kapitał zakładowy opłacony 62 500 zł

 

Produkcja detali – obróbka CNC

TRANSCOM Sp. z o.o.

ul. Józefowska 5

40-144 Katowice

tel.:  +48 (32) 201 08 74

fax.: +48 (32) 729 97 94

produkcja@transcom.pl 

Dyrektor ds. Produkcji i Handlu:

Jacek Wylężek
j.wylezek@transcom.pl

Kierownik Produkcji:

Janusz Stawinoga
j.stawinoga@transcom.pl

 

Technolog:

Tomasz Siwek

t.siwek@transcom.pl

 

Półfabrykaty z tworzyw sztucznych

TRANSCOM Sp. z o.o.

ul. Józefowska 5

40-144 Katowice

tel.:  +48 (32) 201 08 74

fax.: +48 (32) 729 97 94

tworzywa@transcom.pl 

 

 

Magazyn (pakowanie i wysyłka towarów):

tel.kom.: 728 581 321

magazyn@transcom.pl

 

Dyrektor ds. Produkcji i Handlu:

Jacek Wylężek
j.wylezek@transcom.pl

 

Sprzedaż:

Maria Ryba

tel.kom.: 728 581 378
m.ryba@transcom.pl

 

Doradztwo techniczne:

Rafał Pisarek

tel.kom.: 662 152 742

r.pisarek@transcom.pl

 

 

Systemy uzdatniania wody

TRANSCOM Sp. z o.o.

ul. Józefowska 81

40-145 Katowice

tel.: +48 (32) 204 18 87

fax.:+48 (32) 201 65 36

baseny@transcom.pl 

Kierownik działu ds uzdatniania wody:

Mariusz Wietrzyk
m.wietrzyk@transcom.pl

Specjalista ds uzdatniania wody:

Michał Uryszek
m.uryszek@transcom.pl

 

Specjalista ds uzdatniania wody:

Sebastian Ochmann

s.ochmann@transcom.pl

 

Dział Serwisu i Chemii Basenowej:

Marcin Hucz

serwis@transcom.pl